Tuesday, 23 Oct 2018

Specjalizujemy się w produkcji znaków bezpieczeństwa od ponad

specjalizujemy-sie-w-produkcji921.jpg

Specjalizujemy się w produkcji znaków bezpieczeństwa od ponad 20 lat . Ogromne doświadczenie naszej firmy owocuje jakością produkowanego przez nas asortymentu. Zajmujemy się produkcją znaków wykorzystując surowce najlepszej klasy, spełniając wszelkie możliwe standardy.

Od wielu lat, jako jedni z przodujących liderów na rynku, korzystamy z innowacyjnych i ulepszonych materiałów fotoluminescencyjnych. Przy produkowaniu używamy najnowszej generacji ploterów. Znaki drukowane są zarówno na folii jak i na płycie fotoluminescencyjnej. Powoduje to, że znaki są łatwo dostrzegalne przy nawet najsłabszym oświetleniu i w trudnych warunkach, na co znacznie wpływa specjalna farba, która pokrywa powierzchnię i zawiera pigment emitujący światło. Znaki trzeba ochraniać przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą uszkodzić ich powierzchnię poprzez przerwanie świecącego materiału.

W naszej ofercie odszukają Państwo wiele rodzajów znaków bezpieczeństwa, w tym znaki bezpieczeństwa drogowego, ewakuacyjne i przeciwpożarowe. Znaki te przez ujednolicone oznaczenia, zapewniają bezpieczeństwo dzięki informowaniu osób o zasadach i występujących zagrożeniach powiązanych z danym obszarem. Produkowane przez nas znaki bezpieczeństwa spełniają wszystkie wymagane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą zapewnianiu ochrony zdrowia, życia oraz mienia, a także bezpieczeństwa publicznego. Przestrzegamy wszelkich zasad wydawania i dopuszczania tych produktów do użytku w przestrzeni publicznej.

W ofercie posiadamy również znaki bezpieczeństwa i higieny znaki bezpieczeństwa pracy, które spełniają wymagania stawiane przez Unię Europejską, zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, wykonane przez naszych ekspertów, solidne i łatwe w montażu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy dotyczącą znaków bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.